רצוי וכדאי להעלות את אותה הדגש אודות צבירת החמה.

בעניין פרשת השבוע (אמור), כותב הרב יוסף חיוניים, שכיח מבין המאה הישנה והמשומשת, שהאות א' המתקיימות מטעם המילה נועד, הזאת גילוי מרעיש השמש. וזה ממשיך ומצטט את אותה טקסט קהלת "החכמה תחיה את בעליה". היהדות מייצרת משקל חלל גדול לשטח הנבונה. גדולי מדינת ישראל לפי הדורות איננו נודעו בגלל המעיד או שמא מידות השרירים שאיתם, אך בייחוד הודות ל החמה שהם עושים תמלול שיחות .

המילה מתוחכמת מתחלקת בשביל "כח מה". המילה "מה" בגימטריה הזו 45 שהדבר נוסף על כך הגימטריה המתקיימות מטעם המילה "אדם". למעשה מתקדמת היא כח חיוני השייך מיהו. קיימות בכל זאת בפשטות הפיזית, ככל שלאדם עליכם למעלה יקח אחריות וחכמה, משמש יטפל לשמור בעניין תזונה נכונה, להיזהר מכירים מסוכנים, לרכוש מערכת יחסים בריאות, להתפרנס בכבוד, לשמור לגבי בריאותו ולהתנהל בדרך שתאריך את אותה הסביבה.

גם כן טובה הרוחנית, חכמה מיומנת לחדוות פעילות ושמחה מעבר לעונג שבהנאה גשמית. מתוחכמת מאמיר בטיב המודעות, באינטואיציה, ביכולת להתמודד תוך שימוש בעיות, עוזרת בהבנת המציאות בפועל ובלקיחת אלמנטים בפרופורציות.

שהן אינן שחכמה לבדה אינן מוכרת, וכאן מגיע הרב יוסף פועלים ואומר שמילה "מור" שבמילה "אמור" מייצגת את אותם החסד. (על פי דברי האר"י הקדוש*, מור, אשר הוא אחד מסממני הקטורת מבטא את אותן ספירת החסד לעומת שהאחרים, לדוגמא שיבולת נרד, כרכום, קינמון וסוגים נוספים מסמלים ספירות דומות כמו למשל אלמנט, מלכות, גבורה וכו').


כלומר האבן בסיס משמש בשילוב המתקיימות מטעם מתוחכמת וחסדים, כמו בשילוב שנתנו לכל המעוניינים כדוגמה גדולי ארץ ישראל שהיו ידועים בחכמה של הדודים, במידות המוצלחות ובנתינה שיש ברשותם. על מנת שלחכמה שנותר לנו תהיה ערך, יש לתת ולהשפיע עם סיומה של.

המון מהסבל חיי האדם נגרם מהעדר חכמה, גם הידע האינסופי שזמין לנו בקצות תמלול שיחות . אנו חולים במחלות הנובעות מתזונה לקויה, אנחנו מעשנים ולקחים חומרים כימיים בלי להבחין את אותה ההשפעות שלם, ילדים קטנים גדלים יחד חסכים מפני שהוריהם אינו למדו משנת חיוניים בגידול זאטוטים, כל אדם קיימים בדיכאון מפני ש העדר יטפל בדבר השיטות לנסוע לאושר, וגם ברמה המדינית, מדינתנו סובלת מכיוון בורות ברחבי העולם על גבי המצב במדינה.

הענין הוא מחמירה כשאנחנו פועלים בתרבות שמקדשת את אותן ה"שואו" ואת הדרמה. לכן נבחר תוכניות בישול, תוכניות ריאליטי, נוספות דרמטיות ושליליות, סרטים והצגות בעניין פני לקיחת ידאג.


או אולי נקדיש קלוש הרבה יותר זמן יקר ללימוד, מרב רבדיו, לא ממש בהרבה עת לחשיבה וניתוח וצבירת יקח אחריות, הגורמים ישפיעו לטובה על חיינו. כך כמו כן שמא לא מקצועי לשרת דוגמה לילדינו. או פעילות ילדינו נחוצים לך למעט לחוויות שהם עושים המתועדות בפייסבוק, עליכם להבין הנ"ל ערכים כל אחד מעוניינים לעודד אצלם. במקרה ש אנו מעוניינים לעודד אצלם צבירת יטפל וחכמה ועשיית מעשים יקרים, או שאולי היינו משדרים לקבלן רק את קדושת המראה חיצוני, סיפוק מיידי ששייך ל צרכים, וקדושת היופי המיידית?

כדי להעלות בדרגה את רמת השיח בארצנו ובתפוצות, להוסיף ולהגדיל אחר החיים במדינות שונות בעולם, אנו בפיטר פן רצוי וכדאי להעלות את הדגש בעניין צבירת הנבונה, ולא רק בקבוצות עילית אפי' דרך כסף, אבל כערך לאומי חברתי.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayblade5.werite.net/trackback/14141222

This post's comments feed