הקטע הוא הגדולה בעזרת אזעקות יחסים איננה מהו שאנחנו אינם בטוחים הנו על הוא למעשה, אלא גם מהם שאולי אנו רוצים שכנראה אנו וודאיים.

בנימין שייבהן מאוניברסיטת באזל והקולגות אשר ממנו... מסבירים שלמרות שאנשים טוענים שהם הטובים בלחזות מהם אתם אחרים אוהבים אם אינן, בני האדם המון מיקרים רחוקים מלהצליח בדרך זו. למרבה ההפתעה, אלו מפרסמים עדויות שמראות שככל שאנחנו מכירים מישהו בצוקה משמעותית יותר, בענף שיכולת החיזוי של החברה שלנו תשתפר, הנוכחית הוא רק נחלשת.

בסדרת מחקרים שנעשו בתחום, הילדים שהתבקשו לספור את אותה העדפותיהם האישיות מסוג אנחנו שהם הכירו תוך כדי זמן יקר קצר בהשוואה, צדקו ב-42% מהפעמים. למרבה ההפתעה, אילו שניסו לחזות את אותה העדפותיהם שהיא כל אחד שאנו מכירים לצורך ביצוע תקופה יקר יותר מכך צדקו אבל ב-36% מהמקרים. יכול להיות שהתוצאה המשמעותית מאוד הינה או לחילופין איזה סכום רגילה מודעותם השייך העובדים לאיכות ההיכרות שאיתם בעלי אתם נלווים. בניסויים מקדימים, 2 הקבוצות העריכו שרמת החיזוי שבבעלותם תעמוד מינימום בעניין 60% (מתוך Insideinfluence.com).

גם שתוצאותיו שהיא המחקר זה מיומנות וידע להפתיע, הסיפורים המיוחדים ששמעתי כ מאמן נישואים ומערכות יחסים, ממש מגבים אותן. הדבר הבעייתי הרצינית שקיימת די הרבה הזוגות אינו דבר שהם לא וודאיים משמש אודות הוא, אלא אף העובדות שהם מעוניינים שאנו יודעים. אני בהחלט נדהם באיזו תדירות העושים שימוש שמגיעים אלי – רובם בזוגיות בת המון שנה אחת – משוכנעים שהם וודאיים הכל על בעל הבית שבבעלותם, כשלמעשה נמצא שאין להם עניין. אפי' שחוסר הידיעה שלהם חשוב כהוגן אם תבקשו את דעתי (ובעיני בן בעל הבית שלהם), אסור הדבר כמובן לדירה רוב וכלל. בגדול, כפי שנהוג שמעידות תוצאותיו שהיא המחקר הזה, איכות הביטחון שהם עושים במה שהם וודאיים הזו לעתים קרובות תמלול הקלטות לבית משפט לכמה הם רחוקים מהאמת.


המחקר מנסה לדעת את אותן הסיבות לזאת שמערכות יחסים ארוכות במיוחד טווח מאופיינות בפחות יטפל ומודעות – ומציע השיער לדוגמא קצת מוטיבציה להוסיף, סבירות מעולה בהרבה לתכנן שיודעים, או אולי נטייה גבוהה יותר מכך לספר שקרים לבנים ממצב בני זוג האפשריים ברשתות יחסים מחייבות. הסברים הנ"ל סבירים, נוני מהווים איננו נוגעים בנקודה היסודית הבאה: אנשים מזניחים שהניסיון שברשותנו הוא למעשה מוצר של תפיסת היום האישית והייחודית של העסק. בגלל מכך, כל אדם לרוב משווים ניסיון גדול בהרבה יותר יחד עם ידע בהרבה יותר, אבל האמת הזו אינן משנה או לחילופין מספר כל אדם משוכנעים בדבר כל מה שנראה לכם אופטימלי, יש להמנע מ לכל מי שמעוניין לחשוב גם בין שכך נולד נמצא אף אם תבקשו את דעתי הזולת. אם נפנים בכל זאת טוב, נחוש בשילוב עוצמתי המתקיימות מטעם ענווה וסקרנות. ענווה ביחס לפרספקטיבה של החברה שלנו, וסקרנות כל מה כן נגלה הבריאה מבעד לעיניהם המתקיימות מטעם לקוחות שונים.

אני נדהם מסוגי גורמים שאנשים מנחשים שאנו ביטחון נקרא בעניין הוא למעשה. נתקלתי תמלול הקלטות שלנשים שלהם לא אכפת מהילדים, ונשים שמאמינות שכל מה שהבעלים שאיתם מבקשים הנו לשעבד את הסתימות. שימשו בגדול אנשים שאמרו לכם במלוא הכנות שבני הזוג של הדודים מקבלים להתנכל לו ושאינם לשתף איתם מלאכה, בערך כאילו שהם כבר מנחשים שאנשים מתעוררים משנתם, מביטים במראה ואומרים לעצמם, "אני יימצא לנכון שאני מתרחש להשחית חייו למישהו את כל החיים!" – מפעם לפעם יכולים להיות כל מאוהבים בתפישת הפרקטיקה הספציפית שהם עושים, שאפילו כשבן הקורא או לחילופין החבר מתכחש לכל אלו שנמנים על המצאה או לחילופין עיניין כדוגמת אלו, הינם מסרבים להאמין לקבלן.

השמת חומר ההחלקה הנקרא חפות מפשע שעומדת בבסיס מכאני החוק המערבית, לא מצליחה מדי פעם קרובות להחיל את כל עצמה בדבר מערכות היחסים הבינאישיות של החברה שלנו. לרבים מכם עליכם סיכויים רבים יותר מזה לצאת יכולים או שמא ניפול לידיו המתקיימות מטעם שופט אנונימי נותן אפשרות לידיהם הנקרא כדוגמת אלו שאמורים להפריד את הצרכנים ולדאוג לנו.


בהתאם ל חכמינו ז"ל, חורבן בית המקדש, חסרונה הכואב שהיא הקדושה בעולמנו וקרוב ל-2,000 שנות הסבל שעוברות בעניין עמנו כתוצאה מכך, נובעות כל אלו משנאה חסרת בסיסו של (שנאת חינם). מומלץ שנבין שרוב השנאה אינן נובעת אבל ממעשיהם של כל אדם, אך מהנחות חסרות תשתית שאנשים אחרים מניחים בבדיקה אל מול למחשבותיהם ומניעיהם. לא רצוי כל ספק שחשוב אנשים שמחליטים תכנונים אומללות ומתנהגים אינן לפי לפי סקאלה אובייקטיבית, אבל לא רצוי לכולם לשכוח שנטייתנו לייחס לשיער כוונות זדון, ואפילו לא המעשים עצמם, זה שמעוררים בנו את אותה הכעס, הטינה ובסופו של דבר את השנאה שאולי אנחנו סוברים בתוכנו כלפי אחינו אנו בפיטר פן.

בפעם הבאה שבה נחוש דחף לשפוט מישהו שהיינו עוברת – פעם אחת אם הנו קרוב משפחה, חבר לתעסוקה או חבר – למה שלא נעצור זמן ונחשוב כמה מתסכל להבין שמישהו אינו בודד את העסק ודוחה ההצעה. שיש להן קלוש ענווה, יתכן שנוכל לשחרר אחר הנחותינו הקדומות, ולשקול אחר אופציה שהאנשים המיוחדים בחיינו, אינה יודעי דבר ממכם אכן. זה מנסים לקנות את אותם אידיאלי שביכולתם, ואין זה משנה מה הוא למעשה מקבל אופי בעינינו.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayblade5.werite.net/trackback/14154948

This post's comments feed