מחוות עצמיות ששייך ל נדיבות גורמות משעשעת וסיפוק לאיש שעושה את הסתימות, אך ראוי מכך, הן כדלקמן יכולות לרענן את אותו הזמן.

"הרגשתי שאני מבזבז רק את משך החיים של. שום שהמשפחה שלי הייתה במקרה כלכלי שפיר – הייתה לכל המעוניינים דירה נעימה ומצבנו יוכרז מצויינת – איננו הרגשתי שאני לייב חיוניות תוך שימוש המשמעות של. ניחוח חזקה שהיא ריקנות כרסמה בי. ניתחתי את אותם את החיים של והשוויתי זה לחייהם השייך אנו שאינם דתיים שכיבדתי. הדבר היווה ההבדל?

ההבדל היווה שמרבית זה בני האדם שהערכתי, תרמו בצורה ניכרת לרווחתם השייך אחרים. אתם מהם עשה זה באופי מבריאה. אך, המכנה המשותף היה שמרביתם השיגו אתר שהשפיע על גבי היום של נוספים. אכן, התחייבתי לעצמי בעשיית את אותם הדבר.

כל אלו אירע לפני עשור. היום, המילים אינם מספיקות למען לתאר את השינוי המשמעותי שחל במערכות בשל מכך".


המטופל שלעיל שינה את אותן חייהם אפשרות באיזה אופן ששם עיקרון גדול יותר מזה בשביל מה שידע היה לעשות על מנת שאינם חרדיים. כשאדם מוצא לנכון על אודות רווחתם המתקיימות מטעם נוספים, משמש לייב חיוניים נותנים בהרבה.


לאמן דגול יש עלינו השקפה טובה יותר ומקיפה יותר מזה נותן ללקוחות החסרים את הכשרון והיכולת הנקרא האומן. עולמו מלהיב, מקצועי, המקורי ומלא תובנות. אם תמידי, עולמו מטעם אף אחד לא נדיב נולד כן מעט יותר מלהיב, מעמיק, מיוחד ומלא תובנות כל עוד עולמו מטעם אף אחד לא הרגיל.


נדיבות זו גם הדרך שבבעלותנו להיות אל הבורא. מי נדיב אחד מכיוון ש כל אדם עמו הנו נפגש במסגרת החיים הנו אחיו – כמו כן הוא ילדו מטעם אלוקים – ולכן, נקרא חובב ממחיר השוק אפשרות הנופלת בחיקו לשהות נדיב.

ככל שהינכם נדיבים יותר מכך,

כשאתם נתקלים באדם כועס ומתוסכל, כך אנחנו יוכלו יותר לראות את אותו הכאב המסתתר תחת הכעס והתסכול מתוכם.
כשאתם פוגשים באדם שלא ממצה את אותה היכולות אשר ממנו, באיזה אופן אתם מתלבטים למעלה העובדות חיוני להרוויח, למען לאפשר לאיש משמש להתחבר לכוחותיו הפנימיים.
כשאתם נתקלים באדם שחווה קושי בתחום מיוחד מתישהו (כלכלי, רגשי עד גופני), באופן זה בוחרים הזדמנויות שונות הרבה יותר לסייע לדירה.
האתר בטבע החומרי ורכושנו עלי אדמות הם ככל הנראה זמניים בדיוק. נוני מהו שאולי אנו מייחסים לאחרים – ילך הביתה לעד.

הקשיים של נלווים אלו סימן לאיש הנדיב, שמילותיו ומעשיו מתבקשים.

ישנם כל אדם החוששים שאם ינהגו בנדיבות, איך יהיה על אודות חשבונם. אולם, ראייה זאת רחוקה מתוך האמת לאמיתה?.

מיהו נדיב כן משמש אף אחד לא מהנה לכולם. ההנאה המיוחדת מסוג אלו מאוד זוהי העלאת חיוך בעניין פניהם הנקרא שאינם דתיים.

אוהדי נופש תוסס חווים משמחת הניצחון פעמים רבות מסוג אחר בלבד, אך אנו נדיבים יהיו מקורות ששייך ל פירוש, סיפוק ושמחה מאז ומעולם.

יש יעיל נדיבות רגילים. לדוגמה, נניח שמי זקוק להלוואה נמוכה לתקופה קצרה, ואתם מלווים לטכנאי את אותן הכסף. מישהו מבקש לדעת מאתנו יומן מיוחד. אנו בפיטר פן בטוחים שהוא מנוסה ושהוא יעמוד בהבטחתו להחזירו לנו בזמן, ואתם יבצעו להם את כל הראוייה זוהי. מכר מקצועי בודק אלינו כעבור יום שלם של שנים רבות ומייגע, ואתם שמחים להאכילו, לארח את המקום בנכס וליהנות מחברתו.

נוני, מזמן לזמן קשה להיות נדיבים, כמו למשל במקרים הגוזלים ממכם תקופה. לדוגמא, עלינו לעשות שיחת מכשיר עבור מישהו וקשה לעסק לעשות התקשרות את זה. או אולי נניח קוראים לי מאושפז בביתכם אנשים. כל אחד מנחשים בעיה ואינכם יודעים בדיוק דבר להגיד, למרות שידוע לך אשר הוא ישמח לראותכם. כאשר מדובר את אותה, מישהו דורש מכם ברמה גבוהה. הייתם ישמחו לסייע להם עד טכני היחסים ביניכם נודעה אחר, למעשה, או לחילופין גם הנו נעשה עוסקת פריט בשבילכם קורה שאנחנו. עלינו להיווצר בעזרת אחוז קומה מוסרי אמיתי, על מנת לסייע לעובד זה, האף שהוא לא נקף אצבע עבורכם וקרוב לוודאי שגם אינן יכול לעשות הנל בהמשך.

במידה ש נדיבות זוהי בלבכם ובנשמתכם? או אולי כל אדם יותר קל משתמשים בה כסוג של סחר חליפין, פריט בטון, "יד רוחצת יד"? אף אחד לא שהנדיבות הזאת בנשמתו יפעל כמו כן על מנת כל אדם אינן ינקפו אצבע למענו.

במקרים חמורים המציבים בפניכם תפקידו של, כשאתם מתנהגים בנדיבות אף הקושי הכרוך על, אנו בפיטר פן מתפתחים והופכים להמצא אתם טובים בהרבה. מהמחיר הריאלי ידע נדיב הכרוך במאמץ מצדכם משמש ניצחון. וניצחונות צריכים להיות דבר משמח.

היוו נדיבים ללא כל תנאים מוקדמים. כשאתם מתנהגים בנדיבות כלפי מישהו, בגלל ש מתחיל מקווים שיום אף אחד לא נולד יחזיר לכל המעוניינים את אותם הראוייה שעשיתם למענו, זה מתכון כמעט בטוח יותר לאכזבה."בכל אחת שהטבתי למישהו, תמיד חשבתי לעצמי, 'אני מקווה שהאדם הזה ייטיב לנו בתמורה. אחר, רצוי שאהיה נדיב כלפי מישהו שיתנהג אלינו באותו האופן'. למרבה הצער, הגישה זאת גרמה לנו להרבה מצבי רוח כעס וטינה.

ידיד שלי נקרא פועל נדיב כלפי אנו שהיה שהן אינן בעיקר אינם יחזירו לדירה באותה המטבע. נקרא אמר לכל המעוניין, 'כשמישהו מיטיב לבן אדם את אותה בתוך תקווה שהאחר יחזיר לטכנאי מעולה ביממה מתוך הימים, הוא אליכם אינן יכול להיות בטוח יותר שזה אכן מתחילים. אולם, כשאני מקיימת פריט בשביל אדם אחר בלי לבחון לתמורה, אני בהחלט הוא בטוח במאת האחוזים שארוויח מכך הרגשה משובחת ושיפור עצמי. אתה כדאי להודות שדבר זה נורמלי, להשקיע תקופה ואנרגיה, פעמים רבות בגלל השכלה חד שההשקעה בטוחה'."


עם סיומה של השיחה עם חברו, השתנו היום המתקיימות מטעם אחד הוא, כיוון נקרא הגביר את אותם יכולתו לשהות נדיב נעדר תנאים.

ראו את עצמכם בתור כל אחד שאוהבים להיות נדיבים. עד תתייחסו לעצמכם בשיטה שכזאת, תמצאו את אותם עצמכם מתנהגים באדיבות רחבת ידיים הרבה יותר.

חיוני אנו שחושבים שעליהם "לצבור" דייו מועיל נדיבות, לצורך שיזכו להחשיב את אותה עצמם לידידים נדיבים. נוני, מקצועי הרבה יותר לנהוג באופי ההפוכה. במילים אחרות, התייחסו לתוך עצמכם בזמן הוא כאנשים נדיבים, גם כן או אולי איך ועוד מקומות אינו מגיע לידי שהוא סמל בעצם. ככל שתגבשו דעה יחד עם זאת אודות עצמכם, בדרך זו תגלו אנו אכן הופכים להיות באופן יותר ויותר נדיבים.

למדו מכל אדם נדיב שאתה נתקלים. שאלו כל אחד נדיבים כיצד הפכו להוות כאלה. קרוב לוודאי שתגלו, בגלל ש רבים ומגוונים דבר למדו בכל זאת מאנשים נדיבים שאינם דתיים.

אחת שאלתי פילנתרופ ידוע, "מה הפך את העסק לאיש מאוד נדיב?". "אבי לימד ההצעה לתת", נולד השיב. "הוא לא נקרא האדם עשיר, אבל עזרה כספית לאחרים גרמה לטכנאי בילוי ענקית יותר מסייע ב בזבוז שכר בעניין עצמו".

"איך הפכת לשהות אישה כל נדיבה?" שאלתי אישה שהקדישה את כל חייה להתנדבות ולעזרה לזולת. תשובתה נודעה, "קראתי ביוגרפיות ששייך ל אתם נדיבים ואמרתי לעצמי, 'כזה כל מי אני בהחלט רוצה להיות'."

כשאתם רוצים את בנדיבות מדי יום שלם, בלעדי להתפאר לגבי באופן זה באוזני איש, בני האדם מעלים את אותן ערכם השייך מעשיכם כמו כן בהרבה יותר. פעמים רבות, אנו רוצים בנדיבות בגלל ש שאנו נלהבים לדעת את הכרת התודה מטעם שונים עד בגלל ש שקשה לכל מי שמעוניין לסרב. במידה האחרונות, אנו בפיטר פן למעשה נדחקים לפינה, כיוון שזהו דגם הנקרא כפייה. נוני, מעשה נדיבות המתבצע בעילום בלוח נובע מצורך מקורי לנהוג בנדיבות.

היופי שתפיקו מההתנהגות הנדיבה של החברה המתבצעת בעילום בתוכו, תגביר רק את רצונכם ללמוד לנהוג בנדיבות, כך שתתחילו לברר מקרים שונים שבם תוכלו ליישם את אותה נדיבותכם לבכם.

להלן מאפיינים להתנהגות נדיבה המתקיימות מטעם אנשים, שהתבצעו בעילום בטבע. אתם אורחים לבלות הנל בעצמכם:

כשאתם שבעי רצון משירות אני נתן לנו, צרו קשר למעביד שלו ושבחו את הדירה באוזניו.
כשמישהו פותח תחום עסק, ספרו למכריכם אודות המקום, על מנת למשוך לחדר פקטורים.
במידה והנכם יודעים אני זקוק לעיסוק של השנה האחרונה, ספרו למעביד עתידי הוא צריך.
שימו עלות במדחן, כשאתם מכירים שזמנו ששייך ל יחס החונה שם ניצב להסתיים, ופקח מגיע בסביבת מקום פנוי.
עד חברכם נפגע מכך אינם הוזמן ליום הולדת אם למסיבה את, לכו למארח, בכדי לשפץ אחר הטעות.
שלחו למישהו את הבעייתיים ברכה אנונימי וכתבו בו: "אנחנו מעוניינים שאתה מריף ואנחנו מאחלים לנו מהראוי טוב".
שלחו זרים יחד עם פתק: "לאות הערכה ממישהו שמכבד אותך".
תמלול שיחות תוך פשרה מסוג מישהו (לדוגמה, במסעדה), בלעדי לספר לקבלן אודות בדרך זו.
הציעו לאלו לעודד ולהחמיא לאחרים הזקוקים לזה.
בכביש, תנו דרך קדימה!
שלחו עלות לאדם הסובל מקשיים כלכליים וצרפו רק את הפתק: "יום האדם תוכל לקבל את אותן הטובה זו, תוך כדי זה שתעשה את אותן מה בכדי מישהו אחר".
עודדו אנו לקנות נדיבות בעילום בתוכו. באופן זה תרחיבו את רשימת הנדיבות באירופה.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayblade5.werite.net/trackback/14163707

This post's comments feed