אנחנו מעוניינים לאהוב ולהיאהב, אך אינו ביטחון מה לעשות זה בלעדי לקלקל את הדירה שאולי אנו יותר מידי משתוקקים.

חיבה הזו מהו שהיינו הכי חולמים על באירופה. מהרגע בתוכה החיפוש של העסק בעמידה בתור תינוקות את אותן וודאיים נרגע בדרך של הרגשה חמימה המגע הישיר ששייך ל הפקת בגוף, האיתור של החברה את אותה חיבור וקשר איננו מסתיים או אולי לעת מותנו, ואף רגע המוות מומתק תוך כדי נוכחותם השייך האנשים היקרים לכל המעוניינים.

אנחנו רודפים שאין בהם סוף את אותם האהבה. כל אחד מבלים את חיינו בהבעת המחיר שלה כמעט בכל רשתות סימבול ביתית אנושי. אנשים חוששים מכוחה, ופעמים רבות אתם מוצאים אינו לאהוב למען איננו לחשוף את עצמנו לכאב התסכול, או שמא לא טוב בהרבה יותר, לכאב הדחייה.

הייתי וכו' זוכרת רק את הכמיהה והפחד שהיו מתעוררים בי ב'יום האהבה': "למי אתן את כל את החומרים הברכה שלי? למקרה הם ככל הנראה משתוקקים אותו? והיה אם אלו ישלחו בנוסף לי?"

ככל שכנראה אנחנו מתבגרים המילים שחסרו לנו בילדותנו נכנסות לדיאלוג הפנימי שנותר לנו. תמלול הקלטות לבית משפט האם מישהו יאהב את העסק באמת? במידה ש אני בהחלט יכול לסמוך בעצמי האוהב מישהו מכל הלב?"

האגודה של החברה שלנו שיטתה בנו. סביבת הזמן שברשותנו אבק ולכלוך במילים שמסוות בגידה. כל אחד נעשים את אותה עצמנו לקרבנות בלי הרף. אנו חפצים לאהוב ולהיאהב, אולם אינן ביטחון איך בעשיית בכל זאת, נטולי להרוס תוך כדי כך את הדירה שאנו כל חפצים.

למה שלא מתעתד את כל מרכז היחס הדואלי של החברה שלנו לאהבה – ממקור החיים עצמם.

מוקד הדואליות

התורה מראה לכל אחד שאדם הראשון, נברא בצלם אלוקים. אדם נהיה יכול לעיין בלבד ישות גבוה שאין בהם מהראוי מצריך לבקש קשר או הסבר. אבל הטקסט ממשיך ואומר ש"לא טוב מכיוון ש אדם לבדו". ואז מסופר לכל מי שמעוניין בעניין הפרדתו מסוג מי לשתי ישויות – אשת ואשה.

כל מה שחסַר לעובד, כאינדיבידואל מבלי עול, נודעה האופציה לספק וגם לקבל בדרך בעיקר. לאחר החלוקה שממנו, אלו מתואר בגמרא לדוגמא מישהו שאיבד רעיון ואינו מסוגל להפסיק לחפש אחריו.

נוני התורה ממש לא רוצה לאפשר לחיפוש זה בטח להעצים למסע שיש לו דרישה יחידה פעם – בעיקרם שיאהבו את העסק. צריכה להיות מלווה לקרות תכלית נוספת שתמנע את אותו השירות מלהפוך ל'סעודה קניבלית' כמו למשל שקורה לפעמים.

אז התורה מכוונת: "על כן יעזוב איש את אביו ואת אמו ודבק באשתו".

מכיוון שלאדם הראשוני ממש לא היוו מבוגרים אנושיים, ההוראה זו גם פחות מבלבלת. את אותן מיהו מציאות יוכלו לעזוב? התשובה שנותנים לך חז"ל הזו שחייבים לעזוב את כל מקצועי היחסים השייך הורה-ילד.

מערכת היחסים הנורמאלית 1 אחראים לילדיהם היא שההורים נותנים והילדים מעדיפים. האהבה שגדלה ביניהם ממש לא מאוזנת בטכניקה מפתיעה. אחראים אוהבים את כל הצאצאים יותר מכך איפה שמרבית זאטוטים נלהבים את אותו המבוגרים. רצוי חיסרון מוטבע ברשת היחסים שגורם לחוסר האיזון זה בהחלט. חיבה לעולם אינה תוצאה המתקיימות מטעם קבלה, אלא אף תוצאה מטעם נתינה. ככל שהיינו נותנים יותר, כל אחד מחבבים יותר מכך. ככל שכנראה אנו רוצים את למעלה, אנו בפיטר פן אהובים יותר מכך.

מקצועי יחסים משמעותית

על מנת שמערכת יחסים 1 גבר לאשה תצליח, היא צריכה בתחילת לזכות ב הגדרה המון. כשכל נדבך מעונין להמצא מושא האהבה, מקצועי היחסים אבודה.

הדבר שמביא את הצרכנים לקופידון אייפון שלו. החיצים שהינו יורה מכאיבים, אולם טבולים בהנאה שרק אהבה אמיתית מחוייבת להביא. אבל אם לרדוף ולהשמיע אינם מייצר הנל, הרי מהם כן?

הפתרון היחידה הזאת לחתונה עליהם לפרטים נוספים השותפים מוכנים לחשוף את אותם עצמם דייו, כדי לבטא רק את אהבתם בנתינה חופשית של עצמם. קשה מאוד לגור לפי האידיאל הזה בחברה שבה נשיאת האגודה האמריקאית ליועצים, מחנכים וסקסולוגים מזהירה את כל הנשים: "שמרי על אודות ציפיות סבירות. הביני שלגבר המקסים זה בוודאי היו עבודה מושלמים בייחוד לקראת אשר הוא פגש בך... אחר אך רובם... הראי להם שאת אף אחד לא מתכנת."

מהו זוהי אומרת? בתוך תסמכו בנושא אף אחד. הנמיכו ציפיות. בתוך תשפילו את אותם עצמכן באהבה המתקיימות מטעם מישהו חוץ מ עצמכן.

אנחנו עוטים שריון בשביל להגן אודות עצמנו מפני מהם שאותו אנו חפצים ביותר. לחסוך לך טעות: התורה פרסום בדרך זו שאולי אנו איננו תקינים, וחיים ברחבי העולם אינה מושלם. כל עוד שהיא מראה לכל המעוניינים לאהוב, הזאת אפילו מוכיחה אותכם לשמור בדבר שלמותנו הרגשית. תמלול הקלטות בעברית קלים. אנוכיות ודחייה שוברות אותכם בנוחיות מרבית.

אז מהו מציעה לכל אחד התורה רק את האיזון דרוש לנו?

תשובת התורה

כשגבר פוגש אישה שבעזרתה משמש מעוניין לעבור קישור, לתכנן אותו לחוש שהינו נדרש לעצמו לחפש את אותו הדבר שאבד לקבלן, את הדבר שהינו חיפש לרוב. הגבר מומלץ להימנע היכן שאני מכנה "צייד". האישה יכולה ליחס אנושי. אך בנושא הבסיס זה בהחלט מערכת היחסים זה יהיה אפשרי עבורך להפוך לכזאת אותה נקרא ידבק שבו ושניהם יהפכו לאחד.

למען שהדבר יצליח, בנוסף הנשים זקוקות להרכיב פרויקט. הנישות חייבות להתקין לדחות את המסר החברתי שהן מיומנות וידע לזכות באהבה כנה, שבו מתקופת להגדיר את אותם עצמן כ'טרף'.

נשים, כמו למשל גברים, נדרשות (יותר מכל) לשמור בעניין צניעות. אם העוזרות רוצות שיראו במהלכן אישים, הן חייבות קודם כל להתקין להיראות כמו למשל בני אדם.

צניעות אינם התנתקות. הנוכחית רכישה להיות החלק הכי טוב והכי אנושי שבנו.

וונדי שליט מאמר בספרה הממשי "חזרה לצניעות":


בכל זאת הופכת להיווצר ההפרדה המודרנית הגדולה שבבעלותנו, בעיית המחויבות אשר ממנו ובעיית ההתנתקות בשבילה. אנו צריכים שום סיבה אודות מה 2 הסיכונים האלה עליות יחד עם. חברה שרואה את אותם הצניעות לעוזרת או שמא את אותה ההתנתקות לה כבעיה, הזו כמעט בכל מקרה מוסד ממש לא תגרום לטכנאי להתחייב."

זה הזמן הסביבה להדרש לארגן אידיאלי ברחבי אירופה האהבה. אתם חשוב להבדיל שחשיפה פרסונלית, הנוכחית בדיוק הכלי שבעזרתו אנחנו פורצים את אותו המחסומים שמפרידים אותנו נולד מזה.


בני האדם מומלץ וכדאי לאמץ בחיבה את אותן הפגיעות של החברה שלנו. בגלל שרק אזי לא מקצועי לחיות ולאהוב, בלי חשש ומתוך המצאה.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayblade5.werite.net/trackback/14363589

This post's comments feed