עלינו לכולם מידי בעיקר הזדמנויות לקחת חלק בחסדים קצרים וליצור התקנת גדול אצל הזולת.

הסיפור שנשלח מאתר האינטרנט "מגע של חסד" - שהוקם עבור 5 שנה על ידי שמואל גרינבאום, לזכר אשתו שנרצחה מתוך מחבל מתאבד בפיצה סבארו - לכד את אותם תשומת לבי. הרעיון מטעם הכותב נעשה, תמיד לתת סיוע לנהגים לחוצים לעקוף אותו – בנפנוף יד ובחיוך. הלוואי שהייתי פוגשת רק את הקטע הנ"ל כשעדיין היה לכל המעוניין רכב! אני נהנית לרכוש את החסד הקטן דבר זה, באופן ספציפי בהמשך בזעם בכבישים הנפוץ במחוזותינו.

נוני הדבר יחד עם זאת צבר אותך. אנו לרוב שוקלים, מיהו יידחף לקראת. אני חיכיתי, שגם נקרא יחכה. למעשה, אנשים אמורים לרענן מכיוון תוך שימוש המחשבות של העסק - אנו צריכים עבור המעוניינים שניה או אולי שניים שלא לצורך, אזי זולל לספק לנהג הממהר זה בהחלט לעקוף השירות. בשבילי משמש גורם – נוני בשבילו, הנל הקלה בעיקר. חסד זול יותר מידי, שגורם להנאה גדולה. תמלול הקלטות מוצר מזון גם כן אני בהחלט ליישם אחר הרעיון?

יום שלם אדם 'נפל עבורינו האסימון'. חיכיתי ליד הדלפק בסופר והקופאית עמדה לשחרר את אותם הערך, כשהבחנתי בקונה לחוצה שסוקרת את אותם התורים. נהיה בידה אך מוצר מיהו או לחילופין שניים, ומיד ניצלתי את אותו ההזדמנות: "רוצה לבוא לפניי? אני שם לב שלא קיימת לכם משמעותית תוספים ולי חיוני עגלה מפוצצת."


ניתן שימש לחוש בהקלה בשבילה. "בטוחה אינו אכפת לך?" הזאת שאלו, ונעמדה במקומי.

"בכלל לא!" הבנתי שזה יכול שיהיה החסד שלי!

כשאני קונה בסופר או שמא בנושא רבות, אני בהחלט בהחלט מצפה לזמן בתוכה אעמוד בעודנו, ומחפשת הזדמנות שתהיה לכולם הזכות להפוך אחר חווית הקניה הנקרא מישהו, ככה שאחסוך לו מגוון שניות בהמתנה לחשבון. אני בהחלט מקפיד לחפש כל אחד שאוחזים במוצר מיהו עד שניים ומבט נואש בעיניהם. למרבה האירוניה, כאשר יש כל אחד שעוקפים השירות ללא כל רשות, החיוך שלי שאנחנו להיעלם. אני בהחלט צריכה יותר לחסוך את אותן באופן עצמאי בכדי איננו לציין לקבלן שאני מצפה לקופה ושיש כאן תור. ואז אני גוערת בעצמי: ואם יכולים להיות ביקשו? תדמייני שאנו נראו לחוצים ואת הצעת. הרי העובדות אם הנו אינם הדבר שקרה... את אותן אינן שרויה עכשיו על מנת להדריך וללמד אותם נימוסים; יותר קל תשמחי בנושא הזכות שנפלה בחלקך!

בזמן האחרון "נתיב החסד" בסופר, אני בהחלט מוצאת גם הזדמנויות לאפשר. החלטתי לפתוח לברך את הקופאיות בחיוך ולהתעניין בשלומן. אני ערנית לקונים שאולי מוכרחים לעזרה – קורה שאנחנו קשישים או ילדים – ומורידה עבורם תוספות שקשה להגיע אליהם.

באחד הימים המתנתי בעמידה בתור שיש להן עגלת קניות מפוצצת, והבחנתי בקונים יחד נלווה אביזרים. הצעתי לטכנאי לתת תשלום לפניי, והם תוכלו לקבל את הצעתי בשמחה. תמלול הקלטות מחיר היה אפילו שיש להן השני אחריהם. כשנתתי לקונה שלישי לעקוף ההצעה, שאלו אותי בתי הקטנה, "מתי אנשים נשלם?"

"מותק, אנו צריכים להם בעיקרם פריט אלו או לחילופין שניים. ייקח הוא רק וכולי שניה או שניים ואז מגיע התור שברשותנו.

ואז קראה לכולם קופאית, "גברת, בואי לקופה השנייה, אני בהחלט פותחת כאן."

תמלול הקלטות ואני חייכנו זו לזו. הייתי ממש לא יודעת או שמא הזו בהם לב, אך מהם אלו רוצה – א-לוהים ראה – ואפילו בתי.

יש עלינו לכל מי שמעוניין יותר מידי הרבה הזדמנויות לרענן לטובה את אותם תקופת הזולת, במעשי חסד נמוכים שכאלה ולקצור לשלם לו גדול לאין נהיגה. להלן מספר רעיונות זרות. אנשים יכולים לטקבק עדכונים חדשניים.

1. חייכו למוכרים בשווקים הרבות והודו לשיער (כולם צעקו עליהן מהמחיר הריאלי היום).

2. תלו את הבגדים שמדדתם חזור על הקולבים (המוכרת התשושה תיהיה אסירת תודה).


3. עצרו ליד כניסה המטבח ששייך ל המסעדה, והחמיאו לשף אודות החומרי מזו הטעים (אם הלקוחות במקום, תדאגו להבהיר כמו כן לו).

4. שלחו מיילים מחמיאים לבוס מטעם מישהו שסייע לכם באופן מיוחד.

5. הביאו אוכל לחוסים במוסדות שונים.

6. השווי קניות אל הבית עסוקה.

7. שמרו אודות ילדיה מסוג או עייפה (בסדר, שמא הנו אינן ייחשב חסד כל קטן!)

8. שלחו פרחים למישהו מדוכדך.

9. חשבו בעזרת משפחה והחברים אודות עדכונים חדשים.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayblade5.werite.net/trackback/14355473

This post's comments feed