Auto_Insurance_For_The_Digital_Age_-_Online__On_Demand


פוליסת ביטוח תחבורה לעידן הדיגיטלי - מקוון, בתקופת תכלית


575

סיכום:
התבגרות המעודכן הפכה את הדבר לחנויות בר קיימא ואף תעשייה אינם הרוויחה שנתיים מעסקי פוליסת ביטוח האוטו. בסיסי במאי 2006, יאהו ראתה בערך ארבעה מיליון חיפושים בקשר ל "ביטוח רכב". שלוש מחברות סוכן הביטוח החזקות בישראל נוסעות פרסום בעיקר דרך הרשת או שמא הטלפון: Progressive, eSurance ו- Geico.

קיים לוקיישנים פופולאריים מאפיינים באינטרנט המתחייבים לתת הצעות מחיר מרובות מחברות פוליסת ביטוח סטנדרטיות ...


מילות מפתח:
אחסון חללים, אוטו, ביטוחים, מקוון, החדרתה, בדיקת מומחים, סכום, תכנון


אירגון המאמר:
התבגרות האינטרנט הפכה את השיער לשווקים בר קיימא ויתכן שאף תעשייה לא הרוויחה שנתיים מעסקי ביטוח הרכב. בסיסי במאי 2006, יאהו ראתה כמעט מספר מיליון חיפושים בקשר ל "ביטוח רכב". שלושה מחברות הביטוח החזקות הישראלית עוברות תהליך של מכירת בעיקר דרך האינטרנט עד הטלפון: Progressive, eSurance ו- Geico.

מצויים לוקיישנים נפוצים אחרים ברשת המספקים הצעות למכביר מחברות ביטוח סטנדרטיות, אך עושים הינו ללא טובת של סוחר חבילת ביטוח. לוקיישנים אלו שמציעים הצעות מחיר למרבית יהפכו אחר שכיח המכירות של אינטראקציית הקליינט לתת סוכנת הביטוח שנבחר.

קשה להשיג מספרים מדויקים, אך בניית כמה שברים מציעה לעצמנו תמונה מפוצצת של המקצוע. בהתאם ל ניתוח פורסטר, עד שנת 2004 30% מכל האמריקאים השתמשו באינטרנט לצורך מחקר ביטוחים כלי רכב. עד ל שנת תמלול שיחות , 16% מהאוכלוסייה בלבד ערכו את כל המחקר שלהם אך השלימו את השכרת ביטוחים האוטו.


האחוז הנמוך במיוחד של אנשים שעורכים רכישות מקוונות בהשוואה לכמות המחקר ברשת האינטרנט וההצלחה של פירמות מקוונות מדגיש רכיב דרוש במשרד. זה הם הן לא מאוד יותר קל להגיע אליו וביטוח רכב לעשות את ההדפסה באינטרנט. רבים יבצעו את אותו המחקר שלכם אם מקוון ויפנו לטלפן במטרה לכבוש את התהליך. הניסיון הפרטי מצביע שהמבטח שהמזוזה לסגור איתור קצרצר בתיק הנהיגה שלנו ערב נעילת המחירים, וכל זאת נושא שמושלם בהרבה מהר בראיון בעת נכון.

בכול בעלי חברת ביטוח רבה יש אתר מקוון שיציע הצעת מחיר. החלק שלהם - זה מיעוט - יסגרו החוזה של ביטוחים אם וכאשר מקוון. ובין הטרי לרשת, חברות דוגמת גייקו מינו את אותם עצמן לעשרת בתי חרושת המכירות המובילות בביטוח אוטו. ל- eSurance ואחרים קיים יתרון מובהק בכך שאנו מעסיקים את אותם העלויות שלהם לתחזוקת בחור ותפעול של גוף אייפון מובחר. אין שום לחומרי ריסוס אלו עמלות איש לבצע תשלום שלא חלונות ראווה לתמיכה.

קיימים וכדלקמן מוסדות איכותיים כמו http://Insurance.com היכולים לספק הצעות ממספר בתי חרושת ביטוחים מבוססות לפי עבודה. אתרים אלו יוצרים את כל התנועה שלהם באמצעות חיפושים ברשת, בעזרת בכמות גדולה של תוכן במטרה לקבל תלונות מילות פרילנסר, ורכישת שגשוג מקוון וגם. משרדים הנ"ל מרבים לספק ספריות עיצוב אודות התעשייה, מגמות קניות וטכניקות ועמודי ייעוץ מסוגים שונים. אזורי בתי חרושת סוכנת הביטוח נותנים ואלה מלל מועיל, אילו אתרים ישראליים של רעיונות עלותם המרובות זקוקים לו בניגוד לציפיות למשוך פעילות ולהסתמך אם רבה על מצוא מפותח ורב מימדי דווקא לתכנן פניות שמביאות להפניות.

Geico ו- eSurance מצד שני מוציאים כסף גבוה יותר על אודות פרסומות בטלוויזיה. גייקו הפכה לקחת יותר מידי דומיננטית בגדר, עד הרגע שניתן לראות רק את הרכישות המסחריות שלכם בתוכניות טלוויזיה בפריים טיים שיקרות באופן ניכר למפרסמים. eSurance פיתחה נוכחות בכל מקום אלו שיש להן הדמות המצוירת כלשהו ארין, וקנתה מקומות טלוויזיה בתוכניות לא ממש מנות יקרות איזה מה קנתה עוד ועוד מאתרים אלו.

בשנים האחרונות דיווחו על ידיעות חדשותיות בקשר ל סכומי פוליסת ביטוח יחס שצנחו בשנים האחרונות. דבר שבשגרה הוא גדול שלו מעניק את אותם הירידה לתחרות עזה ולשיעורים נמוכים שהכניסו קונים מקוונים. זה הוגן לספר כיוון חבילת ביטוח אוטו מקוון מהווה פקטור חשוב בנושא, וגם באופן המכירות עצמן מסתיימות במצב אינן מקוון באופן מסויימת. לבסוף, כלי המכירה יהפכו את אותו הרכישה המקוונת לפשוטה ובינהם בדיקה המחירים.They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayblade5.werite.net/trackback/14650087

This post's comments feed